" Önce Biz Geldik. Emek, özveri, sonra güven verdik. Geri döndüğümüzde ardımızda eserlerimiz vardı.

Hiç solmayacak, ve bizi unutturmayacak.."

 

2017 yılında paslanmaz korkuluk, ve özel imalat paslanmaz yapı malzemeleri yapımına başlayan firmamız genç ve dinamik kadrosuyla teknolojiye ayak uydurarak kendini geliştirmiştir. Bugün, paslanmaz, alüminyum korkuluk, demir doğrama ve çelik konstrüksiyon alanlarında hizmet vermektedir.

Misyonumuz, firmamızın faaliyet gösterdiği sektörde uzun yıllar boyunca en iyi ve en üstün kalitede hizmet veren bir firma olarak yer almasıdır.

Kalite politikası, ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini; ürün siparişinden teslimata kadar olan bütün süre zarfının her aşamasında kendimize hedef olarak belirledik. Ve bu süreçte sizlere profesyonelce ve ciddiyetle hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz, sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile tüm müşterilerine ulaşarak sektöründe güvenilir bir firma imajı ile öncü bir firma olarak yer almaktır.

Şirketimizin diğer başlıca hedefleri ise ürün yelpazesini stoklarında hazır tutmak, müşteri sorunlarına yönelik çözümler yaratmak ve ürün çeşitliliğini sürekli yenileyerek sizlere kusursuz hizmeti sunmaktır.

 

Siparişleriniz ve Fiyat Talepleriniz İçin Aşağıdaki İletişim Formunu Doldurabilirsiniz

 
  Korkuluk
  Paslanmaz Korkuluk
  Demir Korkuluk
  Alüminyum Korkuluk
  Korkuluk Sistemleri
  Merdiven Korkuluk
  Balkon Korkuluk
  Korkuluk Fiyatları

 

 


 

www.korkuluk.gen.tr - Copyright 2010

 design by gezer