Korkuluk
  Paslanmaz Korkuluk
  Demir Korkuluk
  Alüminyum Korkuluk
  Korkuluk Sistemleri
  Merdiven Korkuluk
  Balkon Korkuluk
  Korkuluk Fiyatları
 
Alüminyum korkuluk Fiyatları (standart/bükümlü) : 150 TL - 200 TL  ( 2 emniyetli )

Duvara Montajlı Alüminyum Korkuluk Fiyatları : 70 TL - 100 TL

Paslanmaz Korkuluk Fiyatları (standart)              : 300 TL - 400 TL ( 2 emniyetli )

Duvara Montajlı Paslanmaz Korkuluk Fiyatları     : 150 TL - 200 TL

arasında değişmektedir.

Not : Yukarıda belirtilen fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, yaklaşık fiyatlardır. Proje veya işin mtül esasına göre, et kalınlığı, mesafe ve malzeme cinsine göre net fiyatlar belirlenmektedir. Daha detaylı fiyat bilgisi için yetkililerimizle irtibata geçiniz.

Siparişleriniz ve Fiyat Talepleriniz İçin Aşağıdaki İletişim Formunu Doldurabilirsiniz

 

       Paslanmaz korkuluk, alüminyum korkuluk, ferforje korkuluk modellerinin birim fiyatları, toplam mtül, montaj yerinin detay özellikleri, montaj yerinin mesafesi ve tercih edilecek olan malzeme kalitesine göre şekillenmektedir. Firmamız, montajcılara da malzeme tedariki sağladığı için, siparişin yekünü fiyat belirlemede önemli bir etkendir. Kullanılacak malzemenin ağırlığı, yoğunluğu ve et kalınlığı bundan sonra fiyatı belirleyecek olan etkenlerdir. Yukarıda belirtilmiş olan fiyatlar, fikir vermek amaçlı olarak yaklaşık fiyat aralıklarıdır. Kesin maliyet, yetkililerimizle görüşerek, yerinde ölçü ve tespitle sağlanabilir.


 
korkuluk fiyatları - paslanmaz fiyatları - paslanmaz korkuluk fiyatları - alüminyum korkuluk fiyatları - korkuluk fiyatları

 

www.korkuluk.gen.tr - Copyright 2010

 design by gezer